HAKKIMIZDA

BBO GAYRİMENKUL

Buğra Boran Oktay tarafından 2021 yılında kurulan BBO Gayrimenkul, Kocaeli’nin Gebze ilçesinde hizmet vermektedir. Yepyeni yaşamlara ve yatırım fikirlerine uygun geniş portföye sahiptir. Alanında profesyonel satış danışmanlarıyla birlikte süreci en başından sonuna kadar yönetmektedir. Proje satışları ve 2. el daire çeşitliliği mevcuttur. Gayrimenkule dair tüm soruların yanıt bulacağı aynı zamanda uygun fiyata farklı seçeneklerde mülk bulmanın ayrıcalığını yaşatıyor. Güvenilir müşteri hizmetleri yönetimiyle mutlu sonuçlar vermeye özen gösteriyor.

BBO Gayrimenkul, kurulduğu zamandan beri müşteri memnuniyetine özen göstermektedir. Daire, villa, arazi, ofis gibi çeşitli mülk türlerinde satış, mülk kiralama, kiraya verme gibi süreçleri takip etmektedir. Gayrimenkul yatırımlarında bölgeyi en iyi şekilde tarif eden, gelecekteki kazanç oranlarını hesaplayan, prestijli ve rekabetçi oranlarla hizmet kalitesini genişleten ekip ruhunu yansıtmaktadır. Yatırımcı ve gayrimenkul profesyoneli bakış açısıyla hem müşterisinin hem de mülkün dilinden anlayan, güncel kalmayı temel prensip edinen hizmet anlayışındadır. BBO Gayrimenkul, bir yatırım danışmanından çok daha fazlası, çözüm ortağı olarak bilinir.

Kocaeli bölgesinde kazancı yüksek ve portföy çeşitliliğiyle öne çıkan BBO Gayrimenkul, mülkte tapu, kira sözleşmesi vb. resmi belgelendirmelerde yardımcı olmaktadır. Hem ev sahibinin hem de kiracının haklarını koruyan, doğal afetlere dayanıklı ve oturma iznine uygun gayrimenkullerle buluşturmaktadır. Müşterisinin isteklerini dinleyerek hayalindeki mülkü bulmasına yardımcı olan BBO Gayrimenkul, mülk çeşitliliğini de artırmaktadır.

Yerli ve uluslararası yatırımcılara farklı dillerde hizmet veren BBO Gayrimenkul, iş ortakları ve yasal bilgiler hakkındaki uzmanlığıyla güvenilir bir emlak şirketidir. Pazarlama yönünden kuvvetli, dijital çözüm önerileri yüksek, her zaman pozitif kalmayı hedefleyen yapısıyla sektörünün öncüsüdür. Gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti veren BBO Gayrimenkul, kendi bölgesinin yanı sıra çevre bölgeleri de bünyesinde bulundurur. Aynı zamanda müşterisinin ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Yaşam, yatırım, emeklilik, iş hayatı gibi planlara uygun şekilde BBO Gayrimenkul proje satışları, emlak danışmanlığı ve satış sonrası hizmetleriyle müşterisini bir aile gibi görmektedir. Hukuksal çözüm arayışlarına ve yurtdışı bağlantılarına kolaylıkla erişim sağlayarak bilinirliğini hem sektöründe hem de müşteri kitlesinde artırarak ilerlemektedir.